Grono Pedagogiczne – rok szkolny 2023/2024

Dyrektor Szkoły i Przedszkola: Janina Ławrynowicz 

Wychowawcy: 

  • Grupa 3 – 4 latków – mgr Danuta Lepak
  • Grupa 5 – 6 latków – mgr Klaudia Duda
  • Klasa I – mgr Agnieszka Hefka
  • Klasa II – mgr Agnieszka Hefka
  • Klasa III – mgr Magdalena Siwiec
  • Klasa IV – mgr Joanna Unicka
  • Klasa V – mgr Joanna Unicka
  • Klasa VI – mgr Daria Witko
  • Klasa VII – mgr Marcin Baranowski
  • Klasa VIII – mgr Renata Ostrowska – Fruncza

Nauczyciele szkoły:

  • mgr Marcin Baranowski – matematyka, wychowanie fizyczne, zajęcia opiekuńczo – wychowawcze, zdw
  • mgr Marta Czajka – plastyka, zajęcia TUS
  • mgr Angelina Fułat – język niemiecki, nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów
  • Małgorzata Grabarska – nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów, rewalidacja
  • mgr Agnieszka Hefka – edukacja wczesnoszkolna, pedagog specjalny, rewalidacja, logopedia, zdw, zkk, robotyka
  • mgr Halina Kamińska – nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów, rewalidacja
  • mgr Irena Klakla – fizyka
  • mgr ks. Ryszard Krawiecki – religia
  • mgr Łucja Konopka – historia, wiedza o społeczeństwie, doradztwo zawodowe, przyroda, zajęcia opiekuńczo – wychowawcze
  • mgr Beata Lichosik – informatyka, robotyka, zajęcia opiekuńczo – wychowawcze
  • Janina Ławrynowicz – dyrektor, zajęcia opiekuńczo – wychowawcze
  • mgr Renata Ostrowska – Fruncza – język polski, biblioteka, zajęcia opiekuńczo – wychowawcze, zdw
  • mgr Maria Paryna – technika, zajęcia opiekuńczo – wychowawcze
  • mgr Magdalena Siwiec – edukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne, robotyka
  • mgr Joanna Unicka – język angielski, zajęcia opiekuńczo – wychowawcze
  • mgr Daria Witko – nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów, rewalidacja, pedagog szkolny
  • mgr Elżbieta Żurek – muzyka, geografia, zajęcia opiekuńczo – wychowawcze
  • mgr Barbara Wład – biologia, chemia, laboratorium chemiczne
Pracownicy niepedagogiczni w szkole:
  • mgr Anna Cygoń – sekretariat
  • Barbara Cygoń – obsługa szkoły
  • Agnieszka Nosal  – obsługa szkoły, dowóz dzieci
  • Justyna Białożyt – dowóz dzieci
Nauczyciele przedszkola:
  • mgr Klaudia Duda – wychowanie przedszkolne
  • mgr Ryszard Krawiecki – religia
  • mgr Danuta Lepak – wychowanie przedszkolne
  • Janina Ławrynowicz – dyrektor, wychowanie przedszkole
  • mgr Joanna Unicka – język angielski
  • mgr Daria Witko – pedagog, zkk
  • mgr Anna Żyrek – logopedia
  • mgr Elżbieta Żurek – rytmika
Pracownicy niepedagogiczni w przedszkolu:
  • mgr Anna Cygoń – sekretariat
  • Dorota Szwancarz – obsługa przedszkola
  • Natalia Starypan – pomoc nauczyciela przedszkola
  • Agnieszka Nosal – dowóz dzieci